پیام تسلیت دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت خراسان در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

در پی اقدام جنایتکارانه رژیم خونخوار آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانشان، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، در پی شهادت جانسوز سردا ر حاج قاسم سلیمانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، پیام تسلیت صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام و سرباز ولایت و یاور امت، حاج قاسم سلیمانی موجب تاسف و حسرت عمیق شد.

حاج قاسم سلیمانی که از یادگاران دوران دفاع مقدس بود، با اخلاصی کم نظیر و مجاهدت شجاعانه در جبهه های حق علیه باطل به دفاع از کیان این سرزمین الهی و امنیت مردم ایران پرداخت و پس از سال‌ها مبارزه و حضور در خط مقدم مبارزه با داعش و تروریست‌های منطقه، در پی حمله جنایتکارانه تروریسم دولتی امریکایی به یاران شهیدش پیوست. ذرات مطهر خون پاک او جان تازه‌ای به انسجام ملی و مقاومت اسلامی خواهد داد.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، شهادت این الگوی مجسم اخلاص، شجاعت و انسانیت را به محضر حضرت ولی عصر روحی و ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، یاران و همرزمانش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم هموطنان تبریک و تسلیت می گوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.