پیام تبریک دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در پی انتصاب دبیرکل جدید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

حجت‌الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در پی انتصاب دبیرکل جدید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان،‌ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان، دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین حمید شهریاری به دبیرکلی مجمع تقریب مذاهب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام تبریک دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به شرح زیر است:

جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای شهریاری

سلام‌علیکم؛

با صلوات بر محمد و آل محمدعلیهم‌السلام،  حسن اعتماد ولی امر مسلمین و  انتصاب شایسته جنابعالی به سمت دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی موجب خرسندی اینجانب، اعضای محترم شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی و نیز اعضای محترم شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گردید.

در شرایطی که استکبار جهانی، خط نفاق، آشوب، فتنه و اختلاف امت اسلامی را به کمک برخی ایادی سرسپرده دنبال می‌کند، جبهه حق به پرچمداری رهبر حکیم و مدبر انقلاب اسلامی مسیر همدلی، انسجام و برادری امت اسلامی را پی‌گرفته و آرمان شکل‌گیری تمدن شکوهمند اسلامی را به انتظار نشسته است. در این راستا راهبرد تقریب بین مذاهب اسلامی، جهاد مقدس و میدان نبرد با منحرفان برای تقویت یکپارچکی امت اسلامی و غلبه جبهه حق به شمار می‌رود.

اینجانب به نمایندگی از امامان جمعه و جماعت، مدیران و مدرسان ونیز طلاب و فضلای حوزه های علمیه اهل سنت و اعضای محترم شورای برنامه ریزی، واگذاری این مسؤولیت مهم به جنابعالی را به فال نیک گرفته و ضمن تبریک و آرزوی توفیق، آمادگی کامل دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برای همراهی و هماهنگی فعالیت‌های تقریبی در همه عرصه‌ها اعلام می‌دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.