همزمان با فرارسيدن آخرين جمعه ماه مبارك رمضان و روز قدس: امام جمعه اهل سنت تايباد ضمن صدور بيانيه اي آحاد ملت ايران را به شركت گسترده در راهپيمايي اين روز دعوت كرد

امام جمعه اهل سنت تايباد در اين بيانيه تاكيد كرد: راهپيمايي روز جهانی قدس در حقیقت مشت محکم مسلمانان و مردم جهان در پاسخ به تجاورزگری رژیم صهیونیستی است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام نبي توكلي امام جمعه اهل سنت تایباد ضمن صدور بيانيه اي  با صدور فراخوانی از مردم مسلمان و روزه دار تایباد دعوت نمود تا در راهپیمایی روز جهانی قدس، که مصادف با طرح صلح کوشنر موسوم به معامله قرن و به خاک و خون کشیدن هزاران فلسطینی بی گناه و تجاوز وحشیانه به حریم مسجد الاقصی شده است، شرکت نمایند.

در این بیانیه آمده است:

راهپیمایی روز قدس تفکر و اندیشه قدرتمند امام راحل است که امروز تبدیل به یک فرهنگ با نام مقاومت اسلامی در سراسر جهان شده است.

آن روز که امام راحل جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند، کشورهای غربی به اهمیت جهانی شدن آن پی نبردند و امروز از برگزاری راهپیمایی این روز در کشورهایشان هراس دارند.

امسال مراسم راهپیمایی روز قدس در شرایطی برگزار می شود که مردم غیور غزه مظلومانه و شجاعانه با گوشت و پوست و استخوان خویش در مقابل اسرائیل خونخوار و جنایتکار و غاصب ایستاده اند و گام های پر صلابت مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس، روحیه آنان را تقویت خواهد کرد و روند سرنگونی رژیم صهیونیستی را سرعت خواهد بخشید.

ملت ایران امسال در حالی روز جهانی قدس را گرامی می دارد که زنان، کودکان و کهنسالان در غزه و کرانه غربی رود اردن از زمین، هوا و دریا مورد آتش باری و آتش بازی صهیونیست ها با بمب های سمی هستند و هزاران تن در خون خود غلطیده اند.

طرح صلح کوشنر موسوم به معامله قرن که هدف آن جز عادی سازی روابط کشورهای اسلامی، تجاوز به سرزمین های اسلامی مانند بخشش بلندی های جولان سوریه و زمین های مسلمانان فلسطینی و اخراج آن از خانه و کاشانه خود و ایجاد شهرک های صهیونیستی و تغییر در ماهیت مسجد الاقصی و یهودی سازی آن است، با ایستادگی مردم مظلوم فلسطین مانند سایر طرح های آنان شکست خواهد خورد.

برگزاری مراسم روز جهانی قدس در حقیقت مشت محکم مسلمانان و مردم جهان در پاسخ به تجاورزگری رژیم صهیونیستی است.

وعده الهی حق است و خلل ناپذیر و حقیقت آن است که رژیم منفور صهیونیستی در تعلل و رخوت همیشگی برخی کشورهای اسلامی و حمایت وقیحانه آمریکا و شرکای اروپایی اش طرفی بر نخواهد بست و دور نیست زمانی که این غده سرطانی به مدد خداوند سبحان و مقاومت سلحشورانه ملت مظلوم فلسطین از صفحه روزگار محو شود.

اینجانب از مردم مسلمان و روزه دار شهرستان تایباد دعوت می کنم تا با حضور با شکوه خود همانند سایر راهپیمایی های گذشته، یکپارچگی جامعه اسلامی را به رخ غرب علی الخصوص آمریکا و اسرائیل کشیده و انگیزه بخش مجاهدان اسلام در سرزمین بیت المقدس، قبله اول مسلمین و معراج گاه نبی مکرم اسلام ص  باشند.

وعده دیدار: جمعه آخر ماه مبارک رمضان ، روز جهانی قدس

غلام نبی توکلی

امام جمعه اهل سنت تایباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.