نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی و امام جمعه بجنورد: ملت ایران اجازه نخواهد داد کسی به هر بهانه‌ای در کشور شورش کند و فتنه داخلی راه بیندازد.

حجت الاسلام والمسلمين يعقوبي با اشاره به اینکه ملت ایران دیگر اجازه نخواهد داد کسی به هر بهانه‌ای در کشور اغتشاش به راه اندازد فتنه گري كند، گفت: دشمن سعی خواهد کرد در سالروز نابودی فتنه ۸۸ فتنه دیگری را رقم بزنند.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حجت الاسلام والمسلمين ابوالقاسم یعقوبی در مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی گفت: درود به آنان که در ایران یوم‌الله‌ها آفریدند؛ یوم‌الله ۲۲ بهمن که امام راحل مردم با بصیرت را به میدان آورد و به راه انداخت و در یوم‌الله دوم که تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خودجوش و آتش به اختیار انجام گرفت.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی در ادامه افزود: در حماسه ۹ دی نیز مردم آتش به اختیار عمل کردند و به میدان آمدند تا ریشه فتنه و فتنه‌گران را بخشکانند تا دیگرکسی هوس ایستادگی در مقام نظام جمهوری اسلامی را نکند.
حجت الاسلام والمسلمين یعقوبی با اشاره به اینکه امروز جبهه حق راه را برای آزادگان جهان بازکرده، افزود: ملت ایران دیگر اجازه نخواهد داد کسی به هر بهانه‌ای در کشور شورش کند و فتنه داخلی راه بیندازد. امام‌جمعه بجنورد شورش و فتنه در کشور را بی‌معنا دانست و گفت: مردم هوشیار باشند که دشمن دست از دشمنی برنمی‌دارد و سعی خواهد کرد در سالروز نابودی فتنه ۸۸ فتنه دیگری را رقم بزنند.
امام جمعه بجنورد دشمنان را در حال سقوط توصیف کرد و بیان کرد: آمریکای جنایتکار، عربستان و جنایتکاران منطقه دیگر حرفی برای گفتن ندارند و شکست‌خورده‌اند.
وی با اشاره به حماسه باشکوه ۹ دی گفت: در اين روز، جبهه حزب‌الله بر حزب الشیطان پیروز شد و با پشتیبانی از ولایت‌فقیه این راه ادامه خواهد داشت.
امام‌جمعه بجنورد در پایان افزود: در آستانه دهه چهارم انقلاب، حضور جانانه مردم این پیام را برای شورشگران دارد که هیچ گزند و آسیبی به مملکت نخواهد رسید زیرا مردم همیشه درصحنه هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.