نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي و امام جمعه بجنورد: جامعه ای که در آن اختلاف باشد جهنمی است و جامعه ای که وحدت باشد بهشتی است.

امروز با برگزاری چنین مراسماتی تیر وحدت به قلب مشرکین و منافقین اصابت می کند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حجت الاسلام والمسلمين يعقوبي در جمع میهمانان جشن رسول اکرم در مسجد حنفیه گفت: در بهشت کینه نیست دعوا نیست دربهشت نفرین نیست و سرتا سرپای بهشت سلام و سلامتی است، بنابراین جامعه ای که می خواهد سالم زندگی بکند و در پرتو قرآن و دستورات اسلام باشد، ضرورت و الویت آن وحدت است.

امام جمعه بجنورد با بيان اينكه برگزاری مراسمات جشن وحدت خاری در چشم دشمنان اسلام است اظهار داشت: امروز با برگزاری چنین مراسماتی تیر وحدت به قلب مشرکین و منافقین اصابت می کند.

حجت الاسلام والمسلمين یعقوبی تصریح کرد: دشمنان اسلام پس از پیروزی انقلاب می خواستند جنگ داخلی را درکردستان راه اندازی بکنند،تا نظام اسلامی ما شکل نگیرید برنامه ریزی های زیادی داشتند چون امام ما منادی وحدت بود، امام سخن پیامبر را برزبان جاری می کرد.

امام جمعه بجنورد با اشاره به اهمیت وحدت از گذشته تاکنون اضافه کرد:رسول الله فرمودند جماعت و اجتماع رحمت است و اختلاف عذاب است.

وی ابراز داشت: خداوند در سوره ای می فرماید ای مردم از خدا و رسولش پیروی ببرید و نزاع نکنید و اختلاف نداشته باشید،چون اختلاف بکنید سست می شوید.

امام جمعه بجنورد اظهارداشت: ما امروز مشاهده می کنیم که بعضی از سران کشورهای اسلامی چگونه با ترامپ دارند رقص شمشیر می کنند و به نوعی دست دوستی به طرف دشمنان اسلام و رسول الله می برند، که اینها همان راهی را دارند طی می کنند که سرانجامش شکست و نابودی است.

حجت الاسلام والمسلمين یعقوبی خطاب به حاضران در جشن گفت: ای عزیزان وحدت خودتان را روز به روز گسترش بدهید و از اختلاف بپرهیزید که چرا سعادت مسلمین در پیروی از دستورات اسلام و قرآن است که یکی از دستورات مهم چنگ زدن به ریسمان الهی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.