نفر اول مسابقات قرآني در گرگان: ماه رمضان ماه ميهماني خدا و زدودن زنگار از دل و جان است.

مولوي هاشم وحيديان اظهار داشت: اميدوارم جهان اسلام در ماه مبارك رمضان شاهد آرامش، صلح و امنيت باشد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي هاشم وحيديان نفر اول مسابقات قرآني در گرگان در گفتگو با خبرنگار اين روابط عمومي، با تبريك فرارسيدن ماه مبارك رمضان،‌ اين ماه را عرصه زدودن زنگار از دل و جان و ارتباط بيشتر با خدا دانست و افزود: عمل به دستورات الهي و احكام ديني به ويژه در ماه مبارك رمضان،‌ باعث مي شود ارتباط با خدا بيشتر و دوري از گناه كمتر شود.

ايشان افزود: همانگونه كه در ماه صيام مساجد را آماده كرده و به نظافت آن مي پردازيم مي بايست دلهاي خود را نيز متوجه ياد خدا كرده از اين طريق به خودسازي بپردازيم.

مولوي وحيديان، اوضاع جهان اسلام در ساليان اخير را ناراحت كننده دانست و ابراز داشت: آن چيزي كه امروز در جهان اسلام شاهد آن هستيم دوري از ياد و نام خدا و شريعت اسلام است. اگر حكومت هاي اسلامي به جاي پناه بردن به استكبار به خدا پناه آورند تمام مشكلات مادي و معنوي آنها حل خواهد شد.

امام جماعت مسجد عتيق تربت جام با بيان اينكه پيامبر اسلام در پايان ماه شعبان مسلمانان را به گرد خود جمع مي كرد،‌ اظهار داشت: پيامبر خدا به مسلمانان توصيه مي نمود در گفتن ذكر لااله الا اله به ويژه در ماه رمضان مداومت داشته باشند و از انجام نوافل غافل نشوند.     

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.