مسوول فرهنگي و اجتماعي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان: علماي بزرگوار اسلام مرزداران عقيدتي و اعتقادي مسلمانان هستند.

حجت الاسلام والمسلمين رمضاني گفت: ايثار، فداكاري و از خودگذشتگي علماي اسلام در طول تاريخ باعث شده است، فتنه هاي گوناگون از مسلمانان دور شود و اتحاد و همدلي ميان آنها گسترش يابد.به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حجت الاسلام والمسلمين رمضاني مسوول فرهنگي و اجتماعي اين دفتر در ديدار جمعي از علماي اهل سنت پاكستان با علماي اهل سنت خراسان رضوي در مزار شيخ احمد جام شهر تربت جام با اشاره به اينكه خداوند متعال در سايه اتحاد وهمدلي دو نعمت بزرگ را به مردم ايران هديه داده است، اظهار داشت: اين دو نعمت شامل، نعمت رفاقت اخوت، امنيت، صفا و صميميت كه بين شيعه و سني وجود دارد و همچنين ايثار، فداكاري و از خودگذشتگي علماي اسلام در طول تاريخ كه باعث شده است، فتنه هاي گوناگون از مسلمانان دور شود و اتحاد و همدلي ميان آنها گسترش يابد، مي باشد.
وي افزود: به فرموده امام صادق(ع) علماي بزرگوار اسلام مرزداران عقيدتي و اعتقادي مسلمانان هستند. صميميت و اخوتي كه ميان علما اسلام و مردم وجود دارد نتيجه انجام اين رسالت بزرگ از سوي علماي بزرگوار اسلام است.
حجت الاسلام والمسلمين رمضاني ادامه داد: درخواست ما از شما علماي بزرگوار اين است كه اين الگوي رفاقت و دوستي كه بين علما و مردم ايران اسلامي وجود دارد را در ارتباط با ملت هاي خود تبيين و اجرايي كرده، تا امت اسلام به صورت يد واحده در مقابل دشمنان اسلام در آمده و نقشه هاي شوم آنها براي همگان برملا گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.