مدیر حوزه علمیه کریمی یکه سعود اهل سنت راز و جرگلان: پشت پرده هر جنایتی در دنیا آمریكایی ها است

آبا آخوند درخشان اظهار کرد: امروزه به دنیا ثابت شده است که پشت پرده هر جنایتی آمریكایی ها و صهیونیست ها هستند همان طور كه داعش را ایجاد كردند جنایات هند را هم در پشت پرده ساماندهی می كنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، آبا آخوند درخشان مدیر حوزه علمیه کریمی یکه سعود اهل سنت راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: تصاویری كه این روزها از مسلمانان هند منتشر می شود بسیار دردناك و نشان از فاجعه بزرگ انسانی است که امروز جامعه بشری نسبت به این همه جنایت باید فریاد سر دهد و سازمان های بین المللی واكنش نشان دهند.

آخوند درخشان تصریح کرد: ما جامعه اهل سنت این جنایات در هند را محكوم می كنیم و از مجامع بین المللی و كشورهای مختلف می خواهیم به داد آنان برسند.

وی اظهار داشت: حقوق بشري كه اكنون بيش از آنكه به انسانيت و انسان اعتنا داشته باشد به حربه اي سياسي در دستان نظام سلطه تبديل شده است که كشتار مسلمامان در اقصي نقاط جهان از غرب تا شرق آسيا توخالي بودن و بي محتوايي اين نوع حقوق بشر را آشكار كرده است.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت راز و جرگلان افزود: اما در این بین این اقدامات خشونت‌آمیز علیه مسلمانان برای امنیت هند زیان‌آورخواهد بود و این کشور را در مسیر بی‌ثباتی قرار خواهد داد، به گونه ای عقلای هند دیگر قادر به مهار  جریان های افراطی در این کشور نخواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.