مدیر حوزه علمیه مطهری روستای قوری دره اهل سنت راز و جرگلان: توحش قومی و قیبله ای نژادپرستان هندی علیه مسلمانان به شدت محکوم است

دولت نظر آخوند درخشان گفت: تهاجم قومی و قبیله ای نژادپرستان هندی علیه مسلمانان به شدت محکوم است و باید سازمان‌های بین‌المللی و نهادهای حقوق بشری اگر واقعا مدافع بشریت هستند، برای توقف و جلوگیری از نسل‌کشی، خشونت‌های نژادپرستانه و قتل عام مسلمانان ستمدیده باید وارد عمل شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، دولت نظر آخوند درخشان مدیر حوزه علمیه مطهری روستای قوری دره اهل سنت راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: واقعا جای تأسف دارد که دولت هند با وضع قوانین تبعیض آمیز دست برخی از هندوهای افراطی را در کشتار وحشیانه مسلمانان و به آتش کشیدن مساجد و تخریب منازل مسکونی مسلمانان بی دفاع هندی، باز گذاشته و در برابر این جنایات سکوتی مرگبار اختیار کرده است.

آخوند درخشان خاطر نشان کرد: بی توجهی همراه با تایید سازمان‌های به اصطلاح مدافع حقوق بشر، خیانتی بزرگ به آرمان های هر انسان آزادی خواهی است. علمای اسلام و کشورهای مسلمان و تمام آزادی خواهان جهان، باید سکوت را بشکنند و جنایات عده‌ای نژاد پرست و افراطی را بر ضد مسلمانان مظلوم کشور هند محکوم نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.