مدیر حوزه علمیه محمدیه روستاي اشرفدره خراسان شمالي: اگر وحدت بین انسان ها نباشد فتنه ها، جاه طلبی و دنیاطلبی در بین مردم رواج پیدا می كند.

اراز آخوند محمدي گفت: تلاش اصلی دشمن ایجاد تفرقه بین مسلمانان است.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، اراز آخوند محمدی مدیر حوزه علمیه محمدیه روستاي اشرفدره خراسان شمالي اظهار داشت: تلاش اصلی دشمن ایجاد تفرقه بین مسلمانان است، لذا حمایت مسلمانان از همدیگر موجب تحکیم برادری بین آنها می شود. برادران تشیع و اهل سنت می توانند با پیروی از دستورات پیامبر(ص) و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری باعث حفظ و گسترش بیش از پیش وحدت بین مسلمین شوند و دست دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم کوتاه کنند.
وي افزود: فقط با وحدت و اتحاد انسان ها می توانند آن زندگی حقانی را که مورد پسند خدا و رسول خدا است داشته باشند و اگر وحدت بین انسان ها نباشد، فتنه ها، جاه طلبی و دنیاطلبی در بین مردم رواج پیدا می کند.
مدير حوزه علميه محمديه وحدت عملي را ضامن بقاي جامعه دانست و اظهار داشت: وحدت یعنی اتحاد، همبستگی، همدلی و باهم بودن. در این برهه از زمان اتحاد وهمدلی برای مسلمانان بسیار لازم و ضروری است چراکه دشمنان اسلام با هم متحد شده اند تا مسلمانان بایکدیگر متحد نباشند.
وي ادامه داد: در شهرستان رازو جرگلان نیز وحدت عملی با حضور در مناسبت های ملی و مذهبی ثابت شده است. و اين وحدت روزبروز در حال گسترش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.