مدیر حوزه علمیه صدیقی اهل سنت روستای گز از توابع شهرستان راز و جرگلان: پیروزی انقلاب اسلامی، جانی تازه به وحدت اسلامی بخشید

دردی آخوند بهمن، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی وحدت و همبستگی اسلامی با وجود توطئه‌های تفرقه‌انگیز دشمنان محکم تر و پایدارتر شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، دردی آخوند بهمن، مدیر حوزه علمیه صدیقی اهل سنت روستای گز راز و جرگلان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه عزت و امنیت نظام اسلامی، ریشه در نعمت مبارک انسجام مردم اعم از شیعه و اهل سنت دارد، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل جنایتکار با استفاده از حربه تعصبات مذهبی، در پی ایجاد  اختلاف بین مسلمانان، به ویژه شیعه و سنی در نظام جمهوری اسلامی می باشد و لذا حفظ وحدت و همدلی از واجبات کشور می باشد.

آخوند بهمن خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) تاكید بسیار بر وحدت مسلمان داشتند و رهبر معظم انقلاب نیز همین راه را دنبال می كنند که در این بین اهل سنت و شیعه با وجود اشتراكات فراوان، باید توجه و تمركز خود را بر اشتراكات قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه مسئله مهم در حوزه وحدت آگاه سازی همه مسلمانان نسبت به این موضوع است، تصریح کرد: برای اینکه جامعه اسلامی بتواند وحدت را حفظ کند نیازمند شناخت دشمن اصلی اسلام که همانا آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب می باشد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.