مدیر حوزه علمیه احناف خواف: وحدت، ضرورت مقابله با دشمنان اسلام

مولوي حبيب الرحمن مطهري گفت: تحکیم وحدت بین مسلمانان امری حیاتی و ضرورتی انکارناپذیر برای مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، مولوی حبیب‌الرحمن مطهری به مناسبت “هفته وحدت” در رابطه با وحدت ضرورت مقابله با دشمنان اسلام اظهار داشت: دشمنان با شیوه های مختلف و تفرقه افکنی بین شیعه و سنی و تبلیغات سوء خود به دنبال تفرقه افکنی بین مذاهب اسلامی هستند و باید با اتحاد و همدلی و پرهیز از تفرقه توطئه های آنها را خنثی کرد.

وی گفت: دشمنان با اساس دین اسلام دشمنی دارند و مقاومت اسلامی در کشورهای منطقه مقابل سیاست‌های خصمانه مستکبران به برکت وحدت و یکدلی بین مسلمانان گسترش یافته و تا کنون نهضت‌های اسلامی در کشورهای عربی آثار بسیار خوبی در بیداری مسلمانان داشته است.

مدیر حوزه علمیه احناف خواف افزود: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب در فرمایش خود همواره بر وحدت بین مسلمانان به عنوان یکی از ضرورت‌های جامعه اسلامی تاکید داشتند و بنیانگذار فقید انقلاب با درایت خاص و نامگذاری ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) به عنوان هفته وحدت  تبیین این مهم  را به عنوان نیاز اساسی مسلمانان خواستارشدند.

مولوی مطهری گفت: مردم و مسئولان شهرستان خواف به عنوان شهرستان تلفیقی به خوبی و مسالمت آمیز و با همدلی در کنار هم زندگی و خدمت می‌کنند و این امر نماد بارزی از وحدت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.