مدير مدرسه علميه خادميه امانلي خراسان شمالی: مردم راز و جرگلان در اوج وحدت و اتحاد در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

آخوند گلدي كمالي گفت: مردم شهرستان راز و جرگلان در اوج وحدت و اتحاد در کنار یکدیگر زندگی کرده و در صحنه‌های گوناگون در تبعیت از فرمایشات رهبری حضور دارند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، آخوند گلدی کمالی در حاشیه نشست وزیر کشور با علمای اهل سنت خراسان‌شمالی اظهار داشت: مردم شهرستان راز و جرگلان در اوج وحدت و اتحاد در کنار یکدیگر زندگی کرده و در صحنه‌های گوناگون در تبعیت از فرمایشات رهبری و اهداف نظام، با شرکت حداکثری و حضور در سر صندوق‌های رای دل رهبری را شاد و دشمنان را مایوس کردند.

وی با بیان اینکه شهرستان راز و جرگلان از جمعیت ۶۰ هزار نفری برخوردار است، افزود: ۵۰۰ طلبه در ۲۱ واحد حوزه علمیه مشغول تدریس و تحصیل هستند که این مهم نشان از اهمیت علم آموزی و تحصیل در این شهرستان دارد.

مدير مدرسه علميه خادميه امانلي توجه به مسئله اشتغال جوانان راز و جرگلان را یکی از خواسته‌ها و مشکلات این شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: دولت باید توجه ویژه‌ای به مسئله اشتغال جوانان شهرستان راز و جرگلان داشته باشد چرا‌که اگر این مهم اتفاق نیفتد با مهاجرت جوانان به حاشیه شهر‌های بزرگ روبرو خواهیم شد.

وی گفت: دولت باید در راستای گسترش و توسعه تولید و همچنین حمایت از اشتغال، در بخش‌های دامپروری، کشاورزی و قالی بافی نگاه ویژه‌ای به راز و جرگلان داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.