مدير مدرسه علميه اهل سنت مظهر التوحيد تايباد: مردم ایران اعم از شیعه و سنی هیچ وقت فريب دشمن را نخورده و در مقابل توطئه های دینی، مذهبی و توهین به مقدسات خود سکوت نخواهند کرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، هم زمان با يوم الله ۹ دي مدير مدرسه علميه مظهرالتوحيد تايباد بيانيه اي صادر كرد.

در اين بيانيه آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
قُل لَّا يَسْتَوِي الْخَبِيثُ وَالطَّيِّبُ وَلَوْ أَعْجَبَكَ كَثْرَةُ الْخَبِيثِ فَاتَّقُوا اللَّهَ يَا أُولِي الْأَلْبَابِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ
ﺑﮕﻮ: ﻧﺎﭘﺎﻙ ﻭ ﭘﺎﻙ [ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮ ﻭ ﻣﻮﻣﻦ، ﻣﻌﺼﻴﺖ ﻭ ﻃﺎﻋﺖ، ﺣﺮﺍم ﻭ ﺣﻠﺎﻝ، ﻭ ﻣﻌﻴﻮﺏ ﻭ ﺳﺎﻟﻢ]ﻳﻜﺴﺎﻥ ﻧﻴﺴﺘﻨﺪ؛ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﻰ ﻧﺎﭘﺎﻙ ﻫﺎ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﮕﻔﺖ ﺁﻭﺭﺩ . ﭘﺲ ﺍﻯ ﺻﺎﺣﺒﺎﻥ ﺧﺮﺩ! ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﭘﺮﻭﺍ ﻛﻨﻴﺪ ﺗﺎ ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﺷﻮﻳﺪ.
دشمنان ایران اسلامی ازابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران درصدد تضعیف و از بین بردن این انقلاب ارزشمند و یا تصاحب آن بوده و همواره با توطئه های جدید و اجرای سناریوی اختلاف بینداز و حکومت کن. می خواهند بار دیگر بر ایران و ثروتهای خدادادی این کشور بزرگ اسلامی تسلط پیدا نمایند.
این دشمنان از خدا بی خبر از ابتدای پیروزی انقلاب با ایجاد ترور شخصیتهای بزرگ و اثرگذار، جنگ تحمیلی، ترور دانشمندان بزرگ، ایجاد اختلاف مذهبی، طایفه ای، زبانی و… بوجود آوردن فتنه انتخاباتی سال۸۸، تحریم اقتصادی، نظامی، بلوکه نمودن سرمایه های ایران، ایجاد جنگ نرم و… می خواهند بر مردم و ثروتهای خدادادی ایران تسلط پیدا کرده و از صدور انقلاب ایران به سایر نقاط دنیا جلوگیری نمایند.
اما مردم همیشه درصحنه ایران بارها باحضور خود تمام نقشه های شوم این قوم ظالم و سلطه گر و ازخدا بی خبر را خنثی کرده اند و اعلام نمودند که تا پای جان از اسلام، انقلاب وکیان ایران اسلامی دفاع خواهند نمود.
مردم ایران اعم از شیعه و سنی هیچ وقت فريب دشمن را نخورده و در مقابل توطئه های دینی، مذهبی و توهین به مقدسات خود سکوت نخواهند کرد.
مردم ایران در نهم دیماه ۸۸ با حضور پرشور و حماسه ساز خود پرده نفاق از چهره منافقان داخلی که در پشت پرده با دشمنان ایران عهد و پیمان بسته بودند را کنار زده و هویت دورنگی آنها را آشکار نمودند.
حضور مردم در نهم دیماه ۸۸ آمریکا و ایادی جنایتکارش چه در داخل و چه در خارج را مایوس و زمین گیر نمود. مردم با حضور درخیابانها و اعلام انزجار از استکبارجهانی، حمایت همه جانبه خود را از انقلاب اسلامی، رهبری، و نظام اسلامی و اینکه مردم تابع اسلام و قرآن و نظام اسلامی بوده و وابسته به هیچ حزب وگروهی نیستند و تا پای جان از اسلام و نظام اسلامی دفاع خواهندکرد.
لذا ما جامعه مدرسین و طلاب حوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد، نهم دیماه، سالگرد میثاق دوباره مردم با انقلاب اسلامی و بیعت مقتدرانه مردم با رهبری، روز بصیرت و آگاهی مردم، رسواشدن نقشه های شوم دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران را بر همه ملت ایران، مقام معظم رهبری، دولتمردان خدوم تبریک گفته و اعلام می کنیم که تاپای جان از اسلام و نظام اسلامی دفاع کرده و در مقابل کسانیکه بخواهند به مقدسات دینی و مذهبی مردم ایران اسلامی توهین نمایند باتمام توان خواهیم ایستاد.
عبدالباری صالحی
مدیرحوزه علمیه مظهرالتوحیدتایباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.