مدير مدرسه علميه الاظهر روستاي باغلق: حضور مردم در راهپيمايي ۹ دي و دفاع ملت ايران از نظام تمامی معادلات و محاسبات خصمانه بدخواهان نظام را برهم ریخت

عبدالغفور آخوند يزداني گفت: حضور مردم در راهپيمايي ۹ دي و دفاع ملت ايران از نظام تمامی معادلات و محاسبات خصمانه بدخواهان نظام را برهم ریخته و یک بار دیگر بر آگاهی مردم و تدبیر و درايت رهبري نظام صحه گذاشت و این روز را به یوم الله دیگری تبدیل کرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، عبدالغفور آخوند يزداني در گفتگو با خبرنگار ما با گراميداشت سالروز حماسه ۹ دي ماه، حضور مردم در راهپيمايي اين روز را نشان از عشق و ارادت ملت ايران نسبت به اسلام، انقلاب و نظام دانست و خاطر نشان كرد: ملت ايران با همه مشكلات اقتصادي و تحريم هاي ظالمانه اي كه توسط دشمنان كشور تحميل شده است، هر زمان كه نياز بوده است، به حمايت از نظام و رهبري پرداخته اند كه نمونه بارز آن حماسه ۹ دي است.

وي افزود: حضور مردم در راهپيمايي ۹ دي و دفاع ملت ايران از نظام تمامی معادلات و محاسبات خصمانه بدخواهان نظام را برهم ریخته و یک بار دیگر بر آگاهی مردم و تدبیر و درايت رهبري نظام صحه گذاشت و این روز را به یوم الله دیگری تبدیل کرد.

مدير مدرسه علميه الاظهر باغلق ابراز داشت: كساني كه با بي حرمتي به امام حسين(ع) در روز عاشورا به رقص و پايكوبي پرداختند، با حماسه ۹ دي ماه دانستند كه در ميان مردم جايي ندارند و از اين رو تمام اهدافشان با شكست مواجه شد. اهل سنت ايران نيز با انزجار از اقدامات خرابكارنه اي كه توسط عده اي خودفروخته صورت گرفت و محكوميت آن ثابت كردند به هيچ عنوان دست از ارزش هاي اسلام و انقلاب بر نخواهند داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.