مدير مدرسه خلفاء راشدين محمود آباد تربت جام: هر كس بخواهد در دنيا و آخرت رستگار شود مي بايست حب رسول الله و اهل بيت او را در دل داشته باشد

مولوي مصطفي زيتوني با تاكيد بر واجب التكريم بودن اهل بيت پيامبر(ص) گفت: اين بزرگواران از اهل بيت پيامبر(ص) هستند و بر همه ما اعم از شيعه و سني واجب است كه ايشان را تكريم كنيم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مدير مدرسه خلفاء راشدين محمود آباد در گفتگويي با خبرنگار ما ضمن تبريك فرارسيدن ايام الله دهه كرامت افزود: علي بن موسي الرضا(ع) انساني با تقوا بسيار متدين، بردبار و حليم بودند.

وي با اشاره به فضائل اخلاقي امام هشتم(ع) اظهار داشت: امام رضا(ع) دائم البكاء بودند و در گرفتن روزه استمرار داشتند. روايت هست كه ايشان در طول ماه حداقل سه روز روزه مي گرفتند. ايشان فردي با تقوا، بسيار متدين، بردبار و حليم و افضل مردمان زمان خود بودند.

مولوي زيتوني با تاكيد بر واجب التكريم بودن اهل بيت پيامبر(ص) افزود: اين بزرگواران از اهل بيت پيامبر(ص) هستند و بر همه ما اعم از شيعه و سني واجب است كه ايشان را تكريم كنيم.

وي در پايان با اشاره به حديث نبوي كه مي فرمايد، “انا واهل بيتی شجره فی الجنه اغضانها فی الدنيا فمن تمسک بنا اتخذ الی ربه سبيلاَ” اشاره و خاطر نشان كرد: هر كس بخواهد در دنيا و آخرت رستگار شود مي بايست حب رسول الله و اهل بيت او را در دل داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.