مدرس حوزه علمیه احناف خواف: امروز استكبار، جهان اسلام را هدف توطئه شوم خود قرار داده است و هوشياري و بيداري امت اسلامي سبب شكست اين توطئه خواهد شد.

مولوی حبیب‌الرحمان قهستانی گفت: رئیس جمهور آمريكا باید بداند که قدس شریف قبله اول مسلمانان است و تا ابد خواهد بود. این حرکت او محکوم به شکست است و انشاءالله امت اسلامی در کنار هم متحد خواهند شد و آرزوی پلید آنها را باطل خواهند کرد.به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي حبيب الرحمن قهستاني مدرس حوزه علميه احناف خواف و خطيب اين هفته نماز جمعه اهل سنت خواف با بيان اينكه وحدت مسلمين باعث ياس و نااميدي دشمنان اسلام مي شود، اظهار داشت: امروز نیاز جامعه اسلامی این است که به اتحاد و همبستگی به معنای واقعی برسد.
وي افزود: ما امروزه نیاز به وحدتی داریم که موجب اقتدار نظام شود، وحدتی که ریشه در قرآن و آموزه‌های اسلامی دارد.
مولوي قهستاني با اظهار تاسف از اعلام قدس شريف به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي از سوي رئيس جمهور آمريكا اظهار داشت: امروز جهان کفر متحد شده است و وضعیتی که استکبار برای جوامع مختلف و به ويژه جهان اسلام به وجود آورده است بسیار اسفناک است. لذا باید حکام کشورهای اسلامی در کنار هم قرار بگیرند و برای پیشرفت اسلام و مسلمین با یکدیگر مشورت کنند و به جای اینکه دست به سوی کفار دراز کنند، دست دوستی با کشورهای اسلامی بدهند.
وي افزود: امروز کفر، جهان اسلام را نشانه گرفته است و قدس شریف که قبله اول مسلمانان است و قرآن از آن سخن به میان آورده و نبی مکرم اسلام(ص) در وصف آن می‌فرمایند، قدس یکی از سه مسجدی است که انسان می‌تواند به آنجا مسافرت کند و ثواب نماز در آن جا بیشتر است، را هدف قرار داده است و پایتخت اسرائیل را به قدس شریف منتقل کرده و به رسمیت شناخته است.
ایشان تصریح کرد: این رئیس جمهوری که عقل درستی ندارد باید بداند که قدس شریف قبله اول مسلمانان است و تا ابد خواهد بود. این حرکت او محکوم به شکست است و انشاءالله امت اسلامی در کنار هم متحد خواهند شد و آرزوی پلید آنها را باطل خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.