مدرس حوزه علميه اهل سنت القريشي روستاي حصارچه: روزه ماه رجب موجب خشنودی خدا می شود

آخوند محمد ساجدي گفت: بنابر روایتی از رسول الله كسی كه یك روز از ماه رجب را روزه بگیرد، نه تنها دری از درهای جهنم به روی او بسته می شود بلکه موجب خشنودی خدای بزرگ نیز می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، آخوند محمد ساجدي، مدرس حوزه علميه اهل سنت القريشي روستاي حصارچه در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه روایت وارده از رسول الله(ص) نشان از عظمت ماه رجب دارد، اظهار داشت: هر چند ماه رجب از ماه های حرام است ولی در ایام جاهلیت نیز این ماه را ماه دعا دانسته و مردم آن زمان، منتظر فرا رسیدن ماه رجب بودند، در حقیقت رجب، ماهی است كه روزه، شب زنده داری و صلوات بر رسول اکرم در آن بسیار تاکید شده است.

آخوند محمد ساجدي تصریح کرد: این ماه فرصتی است که خداوند مهربان بیشتر از هر زمان دیگری به دنبال بهانه ای است تا بندگان خود را راهنمایی کرده و غافلان را از خواب زودگذر بیدار كند.

وی افزود: در حقیقت این ماه مختص بندگانی است كه نتوانسته اند از رحمت الهی در فراز و نشیب زندگی مادی، بهره مند شوند که با قرار گرفتن در مسیر بخشش و رحمت خدا، تمرین بندگی را دوباره آغاز می كنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.