مدرس حوزه علميه الصديق بيرجند: قدس متعلق به همه جهان اسلام است.

مولوی محمدعمر عاشوری گفت: امام راحل با توجه ویژه ای که به مساله قدس داشتند، روزی را به نام روز قدس نام گذاری کرده اند تا کشورهای اسلامی پیرامون این محوریت به فکر آزادی قدس شریف باشند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان،‌ مولوي محمد عمر عاشوري در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قدس متعلق به همه جهان اسلام است و مسلمانان در مقابل اشغال اولین قبله خود نباید بی تفاوت باشند و راه رهایی قدس از چنگال اسرائیل غاصب جز وحدت و یکپارگی چیز دیگری نیست.

وی افزود: امام راحل با توجه ویژه ای که به قدس و آزادی آن داشتند، روزی را به نام روز قدس نام گذاری کرده اند تا کشورهای اسلامی پیرامون این محوریت به فکر آزادی قدس شریف باشند.

مولوی عاشوری متذکر شد: حاکمان اسلامی باید سر عقل بیایند و از ارتباط و مراوده با اسرائیل غاصب و استکبار جهانی دست بردارند و تا زمانی که استکبار جهانی احساس قدرت در کشورهای اسلامی را احساس نکند دست از این استعمار و استکبار برنخواهند داشت.

ایشان یادآور شد: بدون شک اسرائیل غاصب نماینده رسمی آمریکا در خاورمیانه است و از این طریق آمریکا به مطامع و منابع مالی در خاورمیانه خواهد رسید، باید تلاش شود تا این پایگاه برچیده شده و ارتباط آمریکا از خاورمیانه قطع شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.