محمد محمودی خلف از طلاب جدید الورود حوزه هاي علميه اهل سنت خراسان: نقش حوزه هاي علميه و طلاب علوم ديني در مواجهه با تهديدات و توطئه هاي دشمنان و بدخواهان بسيار مهم است

محمد محمودي گفت: مسلمانان همگي با يكديگر برابر و برادرند و داراي اشتراكات فراواني هستند از اين رو مي بايست در كنار يكديگر در مقابل دشمنان بايستند.به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد محمودی خلف از طلاب جدید الورود حوزه علمیه الصدیق بیرجند در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اينكه هدف از ورودش به حوزه افزایش اطلاعات دینی، اعتقادی و مذهبی بوده است، خاطر نشان كرد: از ديگر دلائل ورودم به عرصه علوم ديني، تزکیه نفس، خودسازی و خود باوری بوده است.

وی ادامه داد: در حوزه علميه مي آموزيم كه چگونه به استاد خود احترام بگذاريم و مطيع دستورات او باشيم و همچنين با درس خواندن و عمل به تكاليف استاد زمينه را براي پيشرفت علمي خود فراهم نماييم.

محمودي افزود: يك طلبه خوب بايد در همه زمينه ها بهترين باشد. نظم و ترتيب داشته باشد و رفتارش در شان يك طلبه باشد چرا كه طالب علوم ديني الگوي ديگران در جامعه است.

وي نقش استاد را در پيشرفت علمي و اخلاقي طلبه بسيار موثر دانست و گفت: استاد بايد خوب درس بدهد و اطلاعات لازم را داشته باشد تا در مواجهه با سوالات متعدد شاگردان و طلاب با مشكل روبرو نشود.

اين طلبه جديدالورود با بيان اينكه امروزه نقش حوزه هاي علميه در ايجاد وحدت و همدلي ميان مسلمان نقش حساس و مهمي است ابراز داشت: طلاب علوم ديني با مجاهدت و تحصيل علم بايد آگاهي هاي خود را افزايش دهند و ثابت كنند كه به راحتي فريب توطئه بدخواهان را نخواهند خورد و تحت تاثير تبليغات آنها قرار نخواهند گرفت. مسلمانان همگي با يكديگر برابر و برادرند و داراي اشتراكات فراواني هستند از اين رو مي بايست در كنار يكديگر در مقابل دشمنان بايستند.   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.