علمای اهل سنت خراسان شمالي: پشتیبان ولایت فقیه هستیم و خواهیم ماند/آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار طراح فتنه ۸۸ بودند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، آحاد اهل سنت بجنورد نیز اولین ساعات امروز در محل میدان شهید بجنورد حضور يافتند تا بار دیگر در حمایت از ولایت فقیه و برائت از معاندین، منافقین و فتنه گران شعارهای خود را سر دهند. درحاشیه راهپیمایی یوم الله نهم دی شماری از علمای برجسته اهل سنت بجنورد، در محکومیت فتنه ۸۸ اظهار داشتند: امروز باید مستکبران جهان به خصوص استکبار جهانی و اسراییل غاصب و انگلیس مکار و دیگر جیره خورانش بدانند، که اهل سنت ایران هرگز دست از حمایت هایشان از امام خامنه ای (مدضله العالی) و آرمان های امام راحل برنخواهند داشت.

الله یار آخوند درخشان امام جماعت مسجد حنفیه بجنورد در این رابطه اظهارداشت: سال ۸۸ فتنه گران سعی کردند، خون شهدای اسلام به خصوص شهدای انقلاب را پایمال بکنند که الحدالله با مدیریت صحیح مقام معظم رهبری تمامی توطئه ها خنثی شدند.
آخوند درخشان تصریح کرد: امروز ما مشاهده میکنیم، که مقام معظم رهبری با جان و دل از اهل سنت فلسطین حمایت می کند، و این حمایت های ما از انقلاب و رهبری نه تنها وظیفه اصلی و شرعی ما است و بلکه یک امر دینی است چرا كه امروز تنها مدافع حقوق مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.