عضو شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت كشور: شرکت در انتخابات واجب شرعی و مهمترین وظیفه دینی است

گلدی آخوند کمالی، گفت: شرکت در انتخابات یکی از وظایف شرعی و اسلامی تمامی ملت ایران است و ما اهل سنت خراسان شمالی برای اعتلاي نظام در انتخابات شركت می كنیم چرا كه این حضور اقتدار ایران در دنیا را تداوم می بخشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، حاج گلدی آخوند کمالی، مدیر حوزه علمیه  اهل سنت خادمیه روستای امانلی از توابع شهرستان راز و جرگلان استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: برای بی اثر كردن توطئه های دشمنان و به كوری چشم بدخواهان ایران، همه باید در انتخابات دوم اسفند ماه شركت كنیم و از تمامی برداران شیعه و سنی دعوت می كنم تا در این روز مهم بار دیگر دشمنان را ناامید كنند.

آخوند کمالی تصریح کرد: اهل سنت خراسان شمالی در تمامی صحنه های سیاسی و اجتماعی همپای برادران شیعه حضور داشته اند و امسال نیز بار دیگر اتحاد خود را در تعیین سرنوشت اثبات می كنند.

عضو شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت كشور، از مردم این استان خواست تا در انتخاب خود آگاهانه عمل كنند و فردی را به مجلس بفرستند كه متدین، توانمند، مدیر، قوی، متخصص، كارآمد و مردم دار باشد.

آخوند كمالي با بیان اینكه هر رأی در سرنوشت كشور موثر است، افزود: باید زندگی فردی و كاری نامزد ها را مطالعه كنیم و همچنین در خصوص عملكرد كاری آنان در دوره های گذشته بررسی داشته باشیم و تنها به شعار و عكس و پوستر رای ندهیم بلكه كسی به مجلس راه یابد كه بتواند برای كشور تصمیم گیری كند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.