عضو جبهه عمل اسلامی فلسطین: محور تحرک تمام کشورهای اسلامی فلسطین است

عضو جبهه عمل اسلامی با بیان این که تمام کسانی که دلسوز پیشرفت اسلام هستند باید حول محور فلسطین تلاش کنند، گفت: محور تحرک تمام کشورهای اسلامی فلسطین است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، شیخ سعید قاسم عضو جبهه عمل اسلامی فلسطین در نشست تحلیلی فلسطین محور مقاومت در جامعة المصطفی العالمیه گفت: فلسطین متعلق به همه مسلمانان جهان است.
وی افزود: در قرآن کریم سخن از دو مسجد آمده است، یکی مسجد الحرام و دیگری مسجد قدس است. قدس سرزمین جنگ و جهاد است، الان صهیونیست‌ها با تمام قوا تجهیز شده اند تا ما را شکست دهند. تحریم اقتصادی باعث ایجاد مشکل برای جمهوری اسلامی ایران شده است.

شيخ قاسم خاطرنشان کرد: مقاومت در جنبه های مختلف در کشورهای اسلامی شکل می گیرد، روز قدس به مبانی آگاهی مردم در جهان تبدیل شده است . عزت و کرامت اسلام به فلسطین مربوط می‌شود و شکست فلسطین به همه مسلمانان باز می‌گردد.
وی یادآور شد:  اگر بخواهیم چهره دنیا را تغییر دهیم، باید تاوان آن را بپردازیم. زمانی خواهد رسید که هیمنه اسرائیل از بین می رود و ما در فلسطین منتظر شما هستیم.
عضو جبهه عمل اسلامی همچنین گفت: آخرالزمان که مرحله جهانی شدن اسلام است، تمام پرچم ها و ابرقدرت‌ها نابود می‌شوند و ما منتظر آن روز هستیم که پرچم صلح ، صفا و دوستی در فلسطین ایجاد شود.  اما آن روز منتظر ایرانیان در بیت‌المقدس هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.