عالم برجسته خراسان جنوبي: پيام ۳۱ شهريور پيام مقاومت، ايستادگي و صبر در برابر سختيهاست.

امام جماعت روستاي فورگ خراسان جنوبي گفت: هشت سال دفاع مقدس به جوان ایرانی درس شهادمت، دلیری، ايستادگي و ايثار را عنایت کرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوی عبدالعزیز خالقی با اشاره به فرا رسيدن ۳۱ شهريور و آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس پیروزی کامل برای ایران بود، مقاومتی که رزمندگان از خود به خرج دادند و تدابیری که امام(ره) اندیشدند، پیروزی کامل را برای ایران اسلامی در پی داشت.
وی افزود: ایران اسلامی به دشمنان این هشدار را داد که در هر کاری اراده کند با چنگ و دندان با مقاومت اسلامی به هدف خود می رسد.
عالم برجسته خراسان جنوبي با بیان اینکه ایران در هشت سال دفاع مقدس به تنهايي با همه استكبار مبارزه مي كرد، گفت: رزمندگان تجربه جنگ را نداشتند اما به ندای امام راحل(ره) لبیک گفتند و در زمان کوتاهی، بسیجی وار آموزش دیدند و به جبهه ها اعزام شدند.
وی عنوان کرد: خون شهدا رنگ آورد و ایران را گلگون و دگرگون کرد ؛ هشت سال دفاع مقدس به جوان ایرانی درس شهادمت، دلیری، ايستادگي و ايثار را عنایت کرد.
مولوي خالقي با بیان اینکه در ۳۱ شهریور هر سال یاد حماسه ها و شهدا زنده می شود، گفت: خانواده های شهدا که عزیزان این ملت هستند و برای این مرز و بوم عزیز هستند، در این ایام قدردانی می شوند.
ايشان با اشاره به پيروزيهاي جبهه مقاومت تصريح كرد: چند صباحی دیگر پیروزی در سوریه نیز از آن مسلمانان است.
مولوی خالقی تصریح کرد: در سنگر ها ، جوانان شیعه و سنی در کنار هم بودند و در پشت سنگرها نیز جامعه اهل سنت و تشیع ید واحده بودند.
وی در پایان گفت: امروز بزرگترین قدرت وحدت است که الحمد الله در بین ملت و مسئولین ما عملا دیده می شود و تا زمانی که وحدت در جامعه باشد ، دشمن نمی تواند بین مسلمانان رخنه و اختلاف بیاندازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.