عالم برجسته اهل سنت طبس مسینا: ادعای ترامپ در معرفي قدس شريف به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي آزمونی برای امت اسلام است.

مولوی سید محمد حسینی با بیان اینکه هدف آمریکا به رسمیت شناختن و تقویت اسرائیل است، گفت: استكبار با اين كار مي خواهد کشورهای اسلامی و مسلمانان را بیازمایند که چقدر نسبت به مقدسات خودشان آمادگی دارند.
به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوی سید محمد حسینی عالم اهل سنت طبس مسینا با اشاره به ادعای رئیس جمهور آمریکا در انتقال پایتخت اسرائیل از تل آویو به بیت المقدس اظهار داشت: خداوند دشمنان امت اسلامی را احمق و کودن آفریده است که با این گونه اقدامات خود را در جهان خوار و ذلیل کردند.
وی با اشاره به قیام مسلمانان جهان بر علیه این ادعای ترامپ عنوان داشت: این حرکت دشمنان اسلام باعث شد مسلمانانی که خواب بودند بیدار شدند.
عالم اهل سنت طبس مسینا، تصریح کرد: برخی کشورهای عربی که در برابر این حرکت زشت رئیس جمهور آمریکا سکوت كرده اند، از ترامپ و اربابانش منفورتر هستند.
مولوي سيد محمد حسینی با تاکید بر اینکه هیچ مسلمانی در کشورهای اسلامی این ادعای ترامپ را قبول نخواهد کرد، افزود: با این حرکت دشمنان، مسلمانان به خود آمدند و امیدواریم شاهد روزی باشیم که مسلمانان یکپارچه کنار هم جمع شوند و در مسجد الاقصی پشت سر هم نماز اقامه کنند.
وی با بیان اینکه هدف آمریکا به رسمیت شناختن و تقویت اسرائیل است، متذکر شد: هدف دوم آنها این است که کشورهای اسلامی و مسلمانان را بیازمایند که چقدر نسبت به مقدسات خودشان آمادگی دارند.
عالم اهل سنت طبس مسینا خاطرنشان کرد: چنانچه مسلمانان در قبال این ادعای آمریکا حرکتی از خود نشان ندهند، استكبار جهاني اقدامات بيشتري را انجام خواهد داد و در آينده نيز جنايات بيشتري را رقم خواهند زد.
وی تاکید کرد: وظیفه مسلمانان که دم از قرآن می زنند و معتقد به اسلام هستند این است که قاطعانه در برابر این حرکت بایستند و نگذارند ترامپ و اربابانش به اهداف شوم خودشان برسند.
مولوي حسینی ادامه داد: دفاع تا پای جان وظیفه مسلمانان است چراکه با استقامت و پایداری وعده قرآن محقق می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.