عالم اهل سنت مژن آباد خواف: جنايات بر عليه مسلمانان در تمام نقاط دنيا به خاطر افتراق و جدايي مسلمانان جهان است

مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: امروز مسلمانان در هند و ساير نقاط دنيا در ميان سكوت مجامع جهاني و كشورهاي مسلمان به فجيع ترين شكل كشته و مضروب مي شوند و هيچ دست كمكي به سوي آنها دراز نمي شود.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد حسام الدين حسيني در گفتگو با خبرنگار ما با محكوم كردن كشتار مسلمانان در هند گفت: اين جنايات در سايه سكوت مجامع جهاني و كشورهاي مسلمان صورت مي گيرد و زنان و كودكان مسلمان قرباني بي تفاوتي سران كشورهاي اسلامي مي شوند.

وي گفت: در زماني كه كشته شدن يك انسان در كشورهاي غربي واكنش هاي جهانيان و مجامع حقوق بشري را به دنبال دارد، قتل عام مسلمانان در اقصي نقاط عالم با بي تفاوتي مرگباري از سوي همه دولتها همراه هست.

مولوي حسيني كشتار مسلمانان در سرزمين هاي اسلامي را نتيجه همين بي تفاوتي دانست و ابراز داشت: ظهور گروههاي تكفيري و افراطي در نتيجه دسيسه دشمنان اسلام و همراهي برخي سران اسلامي صورت  گرفت و امروز شاهد آن هستيم كه در تمام نقاط دنيا مسلمانان در كشورهاي غير اسلامي از هيچ  امنيتي برخوردار نيستند.

امام جماعت مسجد جامع مژن آباد خواف با توصيه به مسلمانان جهان به حفظ وحدت و اتحاد ميان خود، خاطر نشان كرد: امروز هيچ اميدي به مجامع حقوق بشري جهاني نيست و مسلمانان بايد با اتحاد و همدلي در مقابل اين جنايات،‌ نداي مظلومانه مسلمانان بي پناه كشورهاي غير مسلمان را بشنوند و به ياري آنها بشتابند.     

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.