عالم اهل سنت روستاي مژن آباد: محبت به اهل بيت همچون محبت به رسول الله است

مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: هر كس سبک زندگی خود را با سبک زندگی اهل بیت و یاران پیامبر(ص) مطابقت دهد لذت زندگي دنيوي و خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت را خواهد چشيد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي سيد حسام الدين حسيني عالم اهل سنت مژن آباد در جمع نمازگزاران مسجد جامع اين شهر با اشاره به وقايع دهه اول محرم و تسليت شهادت حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و ياران و اهل بيت ايشان اظهار داشت: حضرت امام حسين(ع) داراي فضايل بسيار بودند كه باعث عظمت شخصيت و جايگاه ايشان نزد پيامبر(ص) و ساير مسلمانان بود.

وي افزود: هر كس سبک زندگی خود را با سبک زندگی اهل بیت و یاران پیامبر(ص) مطابقت دهد لذت زندگي دنيوي و خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت را خواهد چشيد و در صورت دوري از اين سيره به پريشاني و گرفتاري دچار خواهد شد.

عالم اهل سنت روستاي مژن آباد اظهار داشت: رسول خدا(ص) در دوران کودکی امام حسین(ع) را در آغوش مي کشیدند و بر گونه هاي مبارك ايشان بوسه مي زدند و ایشان را به گلی خوشبو تشبیه مي کردند و مي فرمودند خدایا او را دوست بدار.

مولوي حسيني ابراز داشت: همانطور که مسلمانان به پيامبر خود عشق و محبت مي ورزند مي بايست به اهل بيت ايشان نيز محبت داشته باشند.

وي با استناد به روايات موجود امام حسن(ع)، امام حسین(ع) و حضرت علی اکبر(ع) را شبیه ترین افراد از نظر ظاهر به پیامبر(ص) معرفی كرده و افزود: ظلمی که در صحرای کربلا به اهل بیت پیامبر(ص) شد، بسیار فجیع بود و عاملان آن عده ای بی خبر، گمراه و سنگدل بودند.

ایشان ضمن دعوت از مردم منطقه به حضور گسترده در مراسمات روز عاشورا ابراز اميدواري كرد: امسال نيز همچون سال هاي گذشته در روز عاشورا در مسجد جامع مژن آباد به همت مردم مومن و دوستدار اهل بیت پیامبر(ص) محفل قرآنی همراه با اطعام عمومی مردم برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.