عالم اهل سنت بيرجند: كانديداهاي نمايندگي مجلس بايد از پرداختن به منافع شخصي و جناحي بپرهيزند

مولوی خلیل اله مرتضايی گفت: اهل سنت ايران از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي در همه صحنه ها همراه و همگام با نظام و انقلاب بوده و در این دوره از انتخابات نيز حضور پر رنگی داشته و خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي خليل الله مرتضايي در گفتگو با خبرنگار اين دفتر با اشاره به در پيش بودن انتخابات مجلس شوراي اسلامي، اظهار داشت: اهل سنت ايران از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي در همه صحنه ها همراه و همگام با نظام و انقلاب بوده و در این دوره از انتخابات نيز حضور پر رنگی داشته و خواهند داشت.

وی افزود: همه ما در برابر رای یی که می دهیم در برابر پیشگاه الله متعال مسئولیم و باید مواظب باشیم به فردی رای بدهیم که واجد شرایط باشد که بتواند به مشکلات جامعه رسیدگی کند.

ایشان تصریح کرد: در دوران انتخابات هر کس تلاش می کند تا از کاندیدای مورد نظر حمایت کند و این امر طبیعی و عقلی است.

مولوي مرتضايي ابراز داشت: باید از تهمت زدن و افتراء بپرهیزیم.

مدرس حوزه علمیه الصدیق بیرجند یادآور شد: اولین چیزی که باید مورد نظر گرفته شود اصلاح نیت است و هدف بايد رضایت خداوند باشد. دوم اینکه منافع شخصی را مورد نظر قرار ندهند، منافع امور و جامعه را مد نظر قرار بدهند. سوم اینکه یک نماینده خیرخواه باشد.

ايشان ادامه داد: در یک جامعه تعدادی به یک سمت و تعدادی به سمت دیگری درصدد تخریب دیگران قرار نگیرند.

وی خاطر نشان کرد: به کسی رای بدهیم که خواسته ها و مشکلات ما را و دغدغه های جامعه ما را مطرح کند و از آنها دفاع کند و در پی حل مشکلات مردم باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.