عالم اهل سنت باخرز: اگر امروز از انقلاب نگوييم كفران نعمت كرده ايم.

مولوي رحيم نامدار گفت: دشمن به دنبال آن است كه انقلاب در مقابل توطئه ها كوتاه بيايد ولي انشاالله اين انقلاب وارد دومين چهله خود خواهد شد و دشمنان ناكام خواهند ماند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي رحيم نامدار عالم اهل سنت شهرستان باخرز در كارگاه آموزشي تربيت مبلغ تقريبي و انقلابي ويژه علماي اهل سنت خراسان كه روز دوشنبه ۹۷/۱۱/۱ در مشهد مقدس برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره بنيانگذار كبير انقلاب اسلمي و آرزوي طول عمر براي مقام معظم رهبري، از انقلاب اسلامي ايران به عنوان موهبتي الهي ياد كرد و افزود: اين انقلاب ثمره خون هزاران شهيد و از جان گذشتگي هزاران جانباز و رزمنده است و همه ما وظيفه داريم از آن محافظت نماييم.

وي گفت: كساني كه دوران پيش از انقلاب را درك كرده اند به خاطر مي آورند، جايگاه علما و روحانيون در آن زمان در حد يك پيش نماز ساده بود و بيش از اين اجازه نداشت فعاليتي داشته باشد اما امروز به بركت انقلاب علما در همه اركان زندگي مردم حضور دارند و به ارشاد و راهنمايي آنها مي پردازند.

ايشان خاطر نشان كرد: در طول سال هاي بعد از انقلاب دشمن سعي كرد با انواع ترفند ها و فتنه ها نهال نوپاي انقلاب را بخشكاند اما موفق نشد و اين به بركت دعاي علما و بزرگان دين و مجاهدت هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب بود.

مولوي نامدار تصريح كرد:  امروز وظيفه همه علماست كه در منبرهاي موعظه خود به تبیین اين انقلاب بپردازند و برادران و خواهران خود را نسبت به اين نعمت عظيم آگاه سازند.

وي ادامه داد: اگر امروز از انقلاب نگوييم كفران نعمت كرده ايم.

ايشان با بيان اينكه دشمن به دنبال ايجاد تفرقه و تشتت در ميان مسلمين است تا از اين طريق وحدت آنها را از بين ببرد ابراز داشت: انقلاب اسلامي ايران علي رغم همه اين توطئه ها وارد دومين چهله خود خواهد شد و دشمنان بدانند ملت ايران اعم از شيعه و سني پا به پاي رهبري مقتدر و الهي خود از اين انقلاب دفاع خواهند كرد و انقلاب را به صاحب اصلي آن خواهند داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.