سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت بجنورد: دفاع مقدس براي ما بركات فراواني داشت و باعث بيمه شدن نظام اسلامي ما شد

سرهنگ احیا محمد امیری گفت: امروز ما به برکت خون شهدای عزیزمان و همه کسانی که برای این انقلاب و نظام زحمت می کشند و متحمل زحماتی می شوند در امنيت و آرامش به سر مي بريم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، سرهنگ احيا محمد اميري رئیس اداره کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یکی از ایام مهم و تاریخی در طول انقلاب است و دفاع مقدس در انقلاب اسلامی یکی از ایام تاریخی و از حوادث بسیار مهم است و اگر در آن مقطع زمان اتفاق نیفتاده بود و ما برای دفاع از ارزش های اسلام و ناموس این کشور دفاع نکرده بودیم، قطعا حوادث و مشکلاتی برای کشور پیش می آمد و شاید انقلاب ما امروزه ۴۰ ساله نشده بود.

وي افزود: امروز ما به برکت خون شهدای عزیزمان و همه کسانی که برای این انقلاب و نظام زحمت می کشند و متحمل زحماتی می شوند در امنيت و آرامش به سر مي بريم.

سرهنگ اميري ادامه داد: امروز نيز سربازان و رزمندگان ايران اسلامي در مرزها مشغول دفاع از خاک مقدس ايران اسلامي هستند و همانند دوران هشت ساله دفاع مقدس به ايثارگري مي پردازند.

ايشان تبيين ارزش هاي دفاع مقدس و ايثارگري رزمندگان را از وظايف همه دلسوزان نظام دانست و افزود: همان گونه كه امام راحل فرمودند، در هشت سال دفاع مقدس همه ی دنیا با ما وارد جنگ شدند و با اين همه ما توانستيم انقلاب خود را به تمام دنیا صادر کردیم.

رئیس اداره کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی، اظهار داشت: دشمنان ما به دنبال فرصت هستند و بر علیه کشور ما مرتکب جنایت های فراواني شده اند كه البته خون پاک شهدای عزیزمان که در نقطه نقطه کشور ما ریخته، ضامن امنیت ما است و ما باید همچنان هوشیار باشیم چرا كه این جنگ هنوز ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.