روحانی اهل سنت بجنورد: قربانی شدن مسلمانان هند، نشانه شکست سیاست های آمریکا است

آخوندحسین خسروی گفت: قربانی شدن مسلمانان هند، نشانه شکست سیاست های آمریکا است زیرا که هرگاه سیاست های آمریکا در منطقه با شکست مواجه می شد به جنایت علیه مسلمانان دست زده اند.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، آخوندحسین خسروی روحانی اهل سنت بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: افزایش خشونت‌ها علیه مسلمانان در روزهای اخیر در هند بیش از آنکه ناشی از مسایل داخلی باشد، نشات گرفته از خارج است و رژیم اسراییل بیشترین نقش را دارد.

آخوند خسروی خاطر نشان کرد: دولت هند باید اوضاع را کنترل و از جنایت علیه مسلمانان جلوگیری کند، زیرا که درگیری بین هندوهای افراطی و مسلمانان بی گناه پیامدی جز نفرت و تفرقه روزافزون ندارد و دولت هند باید شرایط لازم را برای زندگی مسلمانان فراهم و قانون جدید شهروندی را لغو کند.

وی اظهار داشت: دولت هند چند ماه قبل قانونی را در مورد تابعیت تصویب کرد که بی‌شباهت به قوانین اسرائیل نیست و همین مسئله آتش اختلافات را بیشتر کرد، زیرا که این قانون به دنبال حذف مسلمانان هندی از جامعه هندوستان است که از سوی استکبار جهانی آمریکا و اسراییل برای دولت به ظاهر دموکراسی هند طراحی شده است. و حتی در برخی صحنه‌ها به همدستی هندوان‌افراطی قیام می‌نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.