امام جماعت مسجد جامع مجن آباد خواف: علي رغم همه توطئه هاي شرق و غرب، امروز انقلاب اسلامي ايران به عنوان نمونه اي از نظام حكومتي موفق در جهان مطرح است.

مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: اگر امروز ايران اسلامي در جايگاهي قرار گرفته كه به عنوان قدرت بلامنازع در دنيا و منطقه مطرح است به خاطر وحدت كلمه اي است كه در ميان آحاد مختلف مردم اعم از شيعه و سني وجود دارد.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور اهل سنت خراسان، سيد حسام الدين حسيني امام جماعت مسجد جامع مجن آباد خواف، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي اين دفتر با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی منطبق با آموزه‌های اسلامی موجب احیای ارزش‌های دینی شد، افزود: علي رغم همه توطئه هاي شرق و غرب، امروز انقلاب اسلامي ايران به عنوان نمونه اي از نظام حكومتي موفق در جهان مطرح است.

وی انقلاب اسلامی ایران را الگوی ملت‌های آزادیخواه جهان دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران با تاثير پذيري از آموزه هاي اصيل اسلامي و بدون وابستگي به شرق و غرب به عنوان یک انقلاب برخواسته از متن قرآن به تمام دنیا صادر شده است.

امام جماعت مسجد جامع مجن آباد خواف ۲۲ بهمن را تبلور اقتدار و انسجام ملی دانست و تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری به راه خود با تمام قدرت ادامه می‌دهد و ملت ما در حفاظت از دستاوردهای انقلاب لحظه‌ای کوتاهی نمی‌کند.

ايشان با تاكيد بر لزوم حفظ وحدت اقشار مختلف مردم تصريح كرد: اگر امروز ايران اسلامي در جايگاهي قرار گرفته كه به عنوان قدرت بلامنازع در دنيا و منطقه مطرح است به خاطر وحدت كلمه اي است كه در ميان آحاد مختلف مردم اعم از شيعه و سني وجود دارد.

 وی با بیان اینکه راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن، هر سال پرشورتر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود، اظهارکرد: تا زمانیکه مردم ایران این موقعیت شناسی و احساس حضور در صحنه را دارند، انقلاب اسلامی بانشاط در مسیر اهداف متعالی و آرمان‌های امام خمینی(ره) به پیش می‌رود.

Image

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.