ديدار منتخب مردم سرخس با امام جمعه اهل سنت سرخس؛ سيد احسان قاضي زاده با مولوي سيد عبدالعزيز عبدالهي ديدار كرد

امام جمعه اهل سنت سرخس در ديدار با نماينده منتخب مردم سرخس در مجلس شوراي اسلامي عنوان داشت: در اين انتخابات شاهد بوديم كه ملت مسلمان ايران همانند دوران دفاع مقدس و دوران سازندگي و ساير عرصه ها با حضور خود سبب شدند كه پايه هاي انقلاب مستحكم تر شود و دشمن مايوس گردد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، امام جمعه اهل سنت سرخس در ديدار با نماينده منتخب مردم سرخس در مجلس شوراي اسلامي از حضور پر شور ملت ايران در انتخابات تقدير كرد.

 وي افزود: اين وحدت و همدلي تيري بود بر قلب ترامپ و هم پيمانانش و باعث شد دشمنان نظام از توطئه بر عليه ملت ايران مايوس گردد.

ايشان ادامه داد: مردم سرخس با درایت وحدت خود را حفظ نمودند و با شوق وعلاقه ای که به نظام و کشور داشتند کنارهم قرار گرفتند و نشان دادند که با همان دلگرمی اول انقلاب به پای نظام و پشتیبانی رهبری هستند.

مولوي عبداللهي خاطر نشان كرد: بنده بارها در نماز جمعه تذکر داده ام که باید در انتخابات فراقومی، فرا طایفه ای و فرامذهبی عمل بشود و مردم رأی خود را به کسی بدهند که آگاه و توانمند باشد، که این هم عملی شد قومیت و نژاد و طایفه و مذهب را مردم در نظر نگرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.