در پي اقدام موهن رئيس جمهور آمريكا مبني برمعرفي قدس شريف به عنوان پايتخت رژيم اشغالگر قدس: مدير مدرسه حوزه علميه خادميه روستاي امان لي از توابع شهرستان جرگلان خراسان شمالي بيانيه اي صادر كرد.

در پي اقدام موهن رئيس جمهور آمريكا مبني برمعرفي قدس شريف به عنوان پايتخت رژيم اشغالگر قدس، مدير مدرسه حوزه علميه خادميه روستاي امان لي از توابع شهرستان جرگلان خراسان شمالي بيانيه اي صادر كرد.

در اين بيانيه آمده است: 

در روزهای اخیر اقدام نابخردانه و البته ابلهانه «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن “قدس شریف ” به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا به این شهر که نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده است موجی از انتقادها و محکومیت های جهانی را به دنبال داشت به طوریکه این محکومیت ها فقط محدود به مسلمانان و کشورهای اسلامی نبود؛ بلکه حتی هم پیمانان این کشور استکباری نیز به آن انتقاد کردند.

بدون شک این اقدام ابلهانه ترامپ، چیزی جز شعله ور شدن خشم مسلمانان نسبت به موجودیت جعلی رژیم اسرائیل و انتفاضه دیگری در سرزمین های اشغالی را برای آنها به ارمغان نخواهد آورد.

در این بین بر من و شما در هر جایی که باشیم و بر هر دین و مذهبی که که هستیم از دورترین نقطه در مرزهای خراسان شمالی و از بین قوم ترکمن تا آنسوی کره زمین لازم است تا ذره ای از اهداف خود در حفاظت و حراست از حریم “قدس شریف “عقب نشینی نکنیم این اقدام ابلهانه ترامپ نشان داد که دشمن همچنان غیر قابل اعتماد است و هیچ هنگام از دشمنی ریشه دار خود با اسلام و مسلمین کوتاه نخواهد آمد پس شایسته است همچنان هوشیار و آگاه باشیم.

مدیریت حوزه علمیه خادمیه امانلي، ائمه جمعه و جماعت اهل سنت استان خراسان شمالی، علما و طلاب حوزه های علمیه اهل سنت استان بر تداوم اعتراضات تا تحقق خواسته خود که آزادی قدس شریف و محکومیت اقدام ابلهانه رئیس جمهور دولت استکباری آمریکاست تاکید می کنند.

الحاج گلدی آخوند کمالی

مدير حوزه علميه خادميه امانلي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.