در آستانه چهاردهم خرداد ماه؛ مراسم انس با قرآن مجید و گرامیداشت سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مسجد جامع اهل سنت شهرک رضاییه مشهد برگزار شد.

مراسم انس با قرآن مجید و گرامیداشت سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در مسجد جامع اهل سنت شهرک رضاییه مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، در این مراسم که با حضور جمعی از نمازگزاران و روزه داران اهل سنت مشهد برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمد جمالی از اساتید حوزه علمیه خراسان، با بیان اینکه استکبارستیزی و دفاع از مظلوم نقش محوری در سیره و راه امام (ره) دارد، اظهار داشت: امام خمینی (ره) از عمق وجود و بدون واهمه در برابر قدرت های استکباری و در راس آن آمریکای جنایتکار و سلطه گر می ایستاد و در این باره به هدایت و روشنگری مردم می پرداخت، چرا که باور به قدرت بی انتهای خدای متعال داشت و بر اساس این باور و اعتقاد راسخ، این نهضت و انقلاب را به ثمر نشاند.

وی افزود: امام (ره) همواره بر این بود که حیات سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی مسلمین نباید تحت الشعاع قدرت های استکباری و در راس آن ها آمریکا قرار گیرد و به همین خاطر بود که ایشان به صراحت می فرمود دوام و حیات ما بر مساله استکبارستیزی است.

در ابتدای این جلسه قاریان قرآنی به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند.

[Not a valid template]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.