درباره‌ ما

images

وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ

همانا هر جامعه اركاني دارد كه باعث قوام آن بوده و تشكيلات موجود در آن هريك به نوعي خدمات و وظايفي برعهده دارند. در جامعه ي اسلامي ما كه توفيق زيست در آن را داريم يكي از اين بخش‌ها ، دفاتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل سنت است.

از آنجايي كه هر دستگاهي  وظايف و مخاطبين خود را دارد ، وظيفه خدمت‌رساني و ارجاع امور طلاب و روحانيون اهل‌سنت استان خراسان برعهده اين دفتر مي‌باشد . خدمت به جامعه روحانيت و متمركز كردن امور اين طلايه‌داران دين ، خود خدمت به دين است كه انشاءالله با همت خدمتگزاران و  تكيه بر روحيه پيشرفت و انديشه‌ورزي ، شاهد پويايي علمي در جامعه روحانيت كشور اسلامي‌مان  باشيم.

با توجه به دسيسه هاي تاريخي اهل كفر و نفاق براي ايجاد فتنه و عقب نگه داشتن مسلمين و ايجاد انشقاق در جامعه اسلامي ، به آيه ي  وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ  تمسك جسته و توفيق همگان را از درگاه ايزد منان كه تمام هستي در يد قدرت اوست، خواستاريم.

دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان‌ خراسان