خطيب نماز جمعه اين هفته اهل سنت خواف: كفار و مشركين از صدر اسلام تاكنون در پي آن هستند تا اسلام را از پاي درآورند ولي تاكنون موفق به اين كار نشده اند.

مولوی محمد موحدی گفت: با آنكه تمام تلاش دشمنان بر اين قرار گرفته بود كه دين خدا را تحريف كنند اما به خواست خدا در اين كار خود نا موفق بوده اند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان مولوي محمد محمدي خطيب نماز جمعه اين هفته اهل سنت خواف با اشاره به دسيسه دشمنان اسلام براي از بين بردن اسلام، ابراز داشت: امروز بعد از گذشت هزار و چهارصد سال هنوز کسی نتوانسته و نخواهد توانست به لحاظ حجت و دلیل جواب مکتب حضرت رسول اکرم(ص) و قرآن را بدهد.

مدرس حوزه علمیه احناف خواف گفت: امروز جنگ مسیحیت و يهوديت بر علیه اسلام است و از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا اسلام را در ذهن ما به زمین بزنند و ما را از قرآن و دین دور کنند.

ايشان با تقبيح روحيه ثروت اندوزي و تجمل گرايي ادامه داد:  ثروت اندوزي و روحيه تجمل گرايي انسان را از ياد خدا و روز قيامت دور مي كند ولي كساني كه به اين سو حركت مي كنند بدانند كه روز قيامت نزديك است و بايد نسبت به اعمال خود پاسخگو باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.