خطيب نماز جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد: انقلاب اسلامي ايران باعث سربلندي اسلام و مسلمين شد

امان دردی آخوند یزدانی گفت: راه و روش این حکومت نه از شرق و نه از غرب دستور می گیرد بلکه از روش اسلام دستور می گیرد فلذا تبعيت از دستورات رهبري آن از اهم وظايف مسلمانان است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، امان دردي آخوند يزداني خطيب اين هفته نمازجمعه اهل سنت مسجد النبي بجنورد، در خطبه هاي اين هفته با اشاره به انتخابات برگزار شده در ايران خاطر نشان كرد: انتخابات یک برنامه سیاسی، ملی و مذهبی است و هم یک امر ملی و هم یک امر واجب شرعی است، وقتی ما در یک مملکت زندگی می‌کنیم، وظیفه داریم در انتخابات آن هم شرکت کنیم و خودمان برای خود تعیین تکلیف کنیم.

وي افزود: این انقلاب همان انقلابی است که دوباره سنت و اسلام زنده شد، چرا که این انقلاب جمهوری اسلامی است و حکومت مردم بر مردم است.

ايشان اظهار داشت: راه و روش این حکومت نه از شرق و نه از غرب دستور می گیرد بلکه از روش اسلام دستور می گیرد فلذا شرکت در این انتخابات وظیفه دینی و ملی ملت ایران است.

آخوند يزداني ادامه داد: اهل سنت هیچ جدایی از این انقلاب ندارند و حیات خودشان را در این انقلاب می دانند و اهل سنت ایران بعد از پیروزی انقلاب امام خمینی (ره) به آزادی های دینی و مذهبی رسیدند و ما همیشه از خداوند متعال می خواهیم که عمر پر برکت مقام معظم رهبری را در این کشور طولانی نماید و امنیت بی نظیر این  نظام مقدس را از ما نگیرد. بیش از پیش بر ما واجب و ضروری است که تابع دستورات رهبر معظم انقلاب جهت پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان ایران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.