خطيب نمازجمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه: امر به معروف و نهي از منكر از مهمترين وظايف هر مسلماني است

محمد آخوند خادمي گفت: پرداختن به امر به معروف و نهي از منكر باعث بيمه شدن جامعه در مقابل بزهكاري ها و اعمال غير قانوني است و اگر كسي از اين امر مهم غافل شود در انحراف جامعه سهيم بوده و اثرات آن دامن گير خود او خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند خادمي در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه روستاي كهنه جلگه با بيان اينكه به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي فريضه پر بركت نمازجمعه در همه نقاط كشور با شكوه برگزار مي گردد، اظهار داشت: از مقام معظم رهبري و مسوولين كشور سپاسگذاريم كه نسبت به برپايي نماز جمعه در اين منطقه مساعدت هاي لازم را انجام دادند.

وي در ادامه با اشاره به اهميت نماز و به ويژه نمازجمعه افزود: اگر در زمان برگزاري نماز كسي به امور ديگر بپردازد و از برگزاري نماز غافل شود از زيان كاران خواهد بود و كارش بركت نخواهد داشت.

ايشان ادامه داد: ما همگی وظیفه داریم تا یکدیگر را به خوبی و نیکی امر کنیم و از عمل بد بازداريم در واقع امر به معروف و نهي از منكر. البته رعایت مراتب امر به معروف و نهی از منکر واجب است.

آخوند خادمي پرداختن به امر به معروف و نهي از منكر را باعث بيمه شدن جامعه در مقابل بزهكاري ها و اعمال غير قانوني دانست و اظهارداشت: اگر كسي از اين امر مهم غافل شود در انحراف جامعه سهيم خواهد بود و اثرات آن دامن گير خود او خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.