خطيب نمازجمعه اهل سنت خاتم الانبياء بجنورد: امنيت و آرامش امروز ايران اسلامي نتيجه اتحاد و همدلي همه مردم با يكديگر اعم از شيعه و سني است

دردی آخوند یزدانی گفت: مشكلاتي كه امروز جهان بشريت با‌ آن روبروست به خاطر نداشتن الگوي مناسب در زندگيست و زندگي پيامبر اسلام بهترين الگو براي اوست.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، دردي آخوند يزداني در سخنران پيش از خطبه هاي اين هفته نماز جمعه مسجد خاتم الانبياء بجنورد با بيان اينكه علي رغم همه توطئه هاي دشمنان،‌ امروز ايران در اوج اقتدار خود است خاطر نشان كرد: امنيت و آرامش امروز ايران اسلامي نتيجه اتحاد و همدلي همه مردم با يكديگر اعم از شيعه و سني و كمك و پشتيباني خداوند متعال است.

وي در ادامه با بيان اينكه شناخت رسول الله و سيره ايشان باعث مي شود انسان از مسير حق منحرف نشود، افزود: وظیفه هر مومن یا هر مسلمانی که ادعا می کند از امت محمدی است این است كه زندگینامه پیامبر را به خوبی بداند و با سيرت نبوي آشنا شود.

ايشان افزود: مهمترين نكته اي كه امروز بشر با آن دست به گريبان است نداشتن الگو و نمونه ايست كه بتواند بر مبناي آن زندگي خود را به سوي سعادت رهنمون سازد.

آخوند يزداني زندگي پيامبر(ص) را بهترين الگو براي همه انسان هاي عالم دانست و عنوان داشت: اگر بشر به اين سو حركت كند كه از زندگي بزرگان دين براي بهبود زندگي خود استفاده كند بسياري از مشكلات مادي و معنوي اش حل خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.