خطيب جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بجنورد: خداوند بندگان خود را با اسباب و وسايل مختلف آزمايش مي كند

مقصود آخوند وحیدی گفت: در روز قیامت کسانی که در دنیا توبه نکرده اند و به قیامت خداوند ایمان نیاورده اند، مورد بازخواست قرار خواهند گرفت و از آنها حساب و کتاب گرفته می شود.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مقصود آخوند وحيدي خطيب جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبياء بجنورد در سخنان خود با بيان اينكه خداوند انسان ها را با روش هاي گوناگون امتحان مي كند، خاطر نشان كرد: خداوند بعضی از ما را فقیر و بعضی دیگر را پولدار خلق کرده است. خداوند برخی انسان ها را بی نیاز و برخی را نیازمند می کند و نیازمند را امتحان می کند که آیا برای دین خداوند و یا برای نیازمندان از مال خود استفاده می کند و یا خیر.

وي افزود:‌ خداوند می فرمايد، بعضی مواقع بندگان ناشکری می کنند که چرا فقیر شده اند و یا چرا پولدار نمي شوند. الله تبارک و تعالی به خوبی می داند که چه کسی را فقیر و یا چه کسی را پولدار کند. خداوند می فرمايد که در روز حساب و در روز قیامت از همه انسان ها پرسیده خواهد شد که اموال خود را در چه راهی خرج کرده اند.

ايشان ادامه داد: در روز قیامت کسانی که در دنیا توبه نکرده اند و به قیامت خداوند ایمان نیاورده اند، مورد بازخواست قرار خواهند گرفت و از آنها حساب و کتاب گرفته می شود و باید همه ی ما با اعمال خیر از دستورات خداوند تبعیت کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.