خطيب جمعه اهل سنت روستاي باغلق: قدس شریف متعلق به همه مسلمانان است لذا جهت آزادی آن ازدست اشغال گران همه مسلمانان بایستی متحد شوند.

قاري رشيد يزداني گفت: دفاع از مظلوم و انزجار از ظالم از آموزه های دینی ماست و  راهپیمایی روز قدس قوت قلبی برای مردم فلسطین است، تا بتوانند با حفظ روحیه جهادی و مقاومت درمقابل اسرائیل غاصب  واشغالگر بایستند و بر آنها پیروز شوند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، قاري رشيد يزداني خطيب اين هفته نمازجمعه اهل سنت روستاي باغلق با اشاره به نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان با عنوان روز قدس خاطر نشان كرد: دفاع از مظلوم و انزجار از ظالم از آموزه های دینی ماست و  راهپیمایی روز قدس قوت قلبی برای مردم فلسطین است، تا بتوانند با حفظ روحیه جهادی و مقاومت درمقابل اسرائیل غاصب  واشغالگر بایستند و بر آنها پیروز شوند.

خطیب موقت جمعه باغلق ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم همیشه در صحنه درراهپیمایی روز قدس گفت: امروز ایادی کفر و استکبار کمر به نابودی اسلام زده اند و هر روز با ایجاد توطئه‌ها و دسیسه های جدید سعی درتضعیف اعتقادات وباورهای مسلمانان دارد ولي بدانند این هیبت و غرش آنان پوشالی بوده و درمقابل اتحاد و انسجام مسلمین هیچ غلطی نمی توانند بکنند و وظیفه مسلمانان است که با وحدت و همدلی مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و مسلمین بزنند.

قاري يزداني ادامه داد: قدس شریف متعلق به همه مسلمانان است لذا جهت آزادی آن ازدست اشغال گران همه مسلمانان بایستی متحد شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.