خطيب جمعه اهل سنت خواف: گناه و نافرماني از دستورات دين باعث دوري انسان از خدا مي شود

مولوی غلام‌محمد شرافتمند گفت: حفاظت و پایبندی به نمازهای جماعت، معاشرت و همنشینی با افراد متدین و نیکوکار، اتباع و پیروی از سنت‌های رسول الله(ص) از جمله اموري است كه مي تواند باعث شود انسان از گناهان فاصله گرفته و به سوي خدا سوق پيدا كند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام محمد شرافتمند در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اهل سنت شهر خواف اظهار داشت: انجام گناهان و منکرات باعث می‌شود تا شیطان بر انسان غالب شود.

وي افزود: امروزه شاهد آن هستيم كه برخي از زنان به دنبال ترویج‌ بی‌بند و باری هستند و به همین منظور با لباس هاي محرك در مقابل نامحرمان ظاهر مي شوند، مرتکب گناه و کار زشتی شده‌اند و باید فوراً توبه کنند و به خدا رجوع نمایند. زندگی شهرنشینی شاید این عواقب را داشته باشد، اما ما نباید در روند این مفاسد سرعت ببخشیم.

وي در ارتباط با اعمالي كه باعث مي شود انسان از گناهان فاصله بگيرد، اظهار داشت: حفاظت و پایبندی به نمازهای جماعت، معاشرت و همنشینی با افراد متدین و نیکوکار، اتباع و پیروی از سنت‌های رسول الله(ص) از جمله اموري است كه مي تواند باعث شود انسان از گناهان فاصله گرفته و به سوي خدا سوق پيدا كند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.