خطيب اهل سنت روستاي يكه سعود خراسان شمالي: تربيت صحيح كودكان از همان بدو شكل گيري نطفه آغاز مي شود

حاکم آخوند محمدی گفت: گوش دادن به سخنان نیکو از جمله قرآن کریم تاثیر بسزایی در تربیت دینی بچه و یادگیری قرآن در آینده خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حاكم آخوند محمدي در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه روستاي يكه سعود، ضمن بيان نكاتي در رابطه با تربيت فرزندان اظهار داشت: علمای عصر جدید مي گويند، تربیت صحیح كودكان از همان دوران بارداری زمانی که روح در کالبد جنین جریان می یابد یعنی از چهار ماهگی شروع می شود.

وي افزود: در دوران بارداری نباید مادران عزیز را ناراحت نمود در تامین بهترین خورد و خوراک برای  آنها باید کوشید از همه مهمتر در آنچه که می بیند و می شنود دقت فراوان نمود چون قطعا بر روی جنین اثر گذار است که متأسفانه در بعضی از خانواده ها به این مهم دقت نمی شود و با گوش دادن به موسیقی ها روز خود را شب می کنند.

آخوند محمدي ادامه داد: گوش دادن به سخنان نیکو از جمله قرآن کریم تاثیر بسزایی در تربیت دینی بچه و یادگیری قرآن در آینده خواهد داشت.

وي خاطر نشان كرد: هر کدام از حرکات و سکنات ما بر روی کودک اثر دارد قبل از تربیت کودک باید در تربیت خودمان بکوشیم که این کودکان، آینده سازان سرزمين مان خواهند بود اصلاح اینان اصلاح ممکلت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.