تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه و بسیج اساتید، طلاب و روحانیون به امضاء رسید

تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، سند تفاهم‌نامه همکاری مشترک توسط محمود ساجدی فر معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و عبدالعلی گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، در چهاردهم آذرماه امسال، امضا شد.

بر اساس این گزارش تفاهم نامه همکاری مشترک به منظور توسعه تعامل و همکاری در حوزه‌های فرهنگ اسلامی و پایه‌ریزی امنیت درون‌زا و بومی و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و بهره گیری بهینه از امکانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترک امضاء شده است.

این تفاهم نامه میان معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه تنظیم و با تشریک مساعی طرفی مفاد آن در چارچوب توافقات قرارداد های جداگانه اجرا خواهد شد.

هدف از امضای این تفاهم‌نامه هماهنگی و هم‌افزایی و جلوگیری از انجام فعالیت‌های موازی و تکراری در ارتباط با موضوعات، مسائل و اولویت‌های طلاب و روحانیون مناطق قومی کشور جهت افزایش کیفیت اجرای برنامه‌ها  با استفاده از ظرفیت‌های مشترک و مرتبط سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور و دبیرخانه شورای نمایندگان ولی‌فقیه در مناطق قومی بیان شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.