بيانيه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان در آستانه روز جهاني قدس: دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان در آستانه روز جهاني قدس همگان را به حضور گسترده در راهپيمايي اين روز دعوت كرد

دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان در آستانه روز جهاني قدس همگان را به حضور گسترده در راهپيمايي اين روز دعوت كرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در اين بيانيه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

روز قدس، روز اسلام است. امام خميني(ره)

روز جهاني قدس روز فرياد رهايي فلسطين از چنگال صهيونيست‌هاي غارتگر و روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است.

روز قدس ميراث گران‌بهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(قدس الله نفسه الذكيه) و نشاني از عمق دور انديشي، هوشمندي و اعتقاد و پايبندي‌اش به انديشه وحدت و انسجام اسلامي در مقابل زورگويان عرصه جهاني است.

صهيونيست غاصب و حاميانش بايد بدانند؛ جمهوري اسلامي ايران و به ويژه مردم شريف و انقلابي آن براساس اعتقادات ديني و انساني؛ همواره از حقوق به‌ حق ملت مظلوم فلسطين حمايت كرده و تا نابودي و ريشه كن شدن اين غده سرطاني دست از حمايت برنخواهند داشت.

از اين رو دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در آستانه روز جهاني قدس، جنايات اشغالگران و حاميان غربي آنان را محكوم كرده و از عموم مردم شريف بويژه هموطنان اهل سنت دعوت مي نمايد؛ همچون سنوات گذشته با تبعيت از فرامين داهيانه رهبر معظم انقلاب، در راهپيمايي باشكوه روز جهاني قدس شركت و ضمن تجديد پيمان با آرمان‌هاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي، لرزه بر اندام پوشالي آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستي اندازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.