بيانيه آيه‌الله واعظ طبسي در پي به شهادت رساندن آيه‌الله شيخ نمر باقر النمر

شيخ نمر،‌ مجاهدي وارسته از تبار آزادگان بود.

آيت الله واعظ طبسي در پي به شهادت رساندن آيت الله شيخ نمر با صدور بيانيه‌اي اين اقدام خباثت بار را محكوم كرد

باسمه تعالي

من المؤمنين رجال صدقوا ما عاهدوا الله عليه فمنهم من قضي نحبه و منهم من ينتظر و ما بدلو تبديلا

شهادت مجاهد نستوه، عالم عامل وروحاني عالي رتبه شيعيان عربستان آيت الله شيخ نمر باقر النمر توسط عمال مزدور و سفاك وهابيت سعودي قاطبه مسلمانان جهان را داغدار و متأثر نمود.
شيخ نمر مجاهدي وارسته از تبار آزادگان بود كه به جرم محبت اهل بيت رسول الله(ص) و تلاش براي احياي حقايق فراموش شده انساني و اسلامي بيش از دو سال است كه در زندان خصومت و جهالت وهابيت معلون در اسارت و شكنجه به سر مي‌برد صبح ديروز به همراه 47 تن از ارادتمندان و حقيقت جويان با حكم مفتي دجال صفت سعودي اعدام گرديدند.
اين اقدام خباثت بار كه بي‌شك به تحريك ايادي استكبار و صهيونيست براي تشديد اختلافات درون ديني امت اسلامي و تفرقه ميان شيعيان و اهل سنت رخ داده است بر هوشياري مسلمين جهان خواهد افزود و به فضل‌الهي و حرمت و قداست خون پاك شهدا روح وحدت و حقيقت طلبي را بيش از پيش در ميان جوامع مسلمان خواهد دميد.
اينجانب ضمن عرض تسليت اين ضايعه مؤلمه به محضر حضرت ولي عصر(ارواحنا فداه)‌ و نايب بر حق ايشان حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي(دامت بركاته) و مراجع عظام تقليد وعموم امت مسلمان در اقصي نقاط جهان اين حركت مذبوحانه را محكوم وخواهان رسيدگي به اين جنايت هولناك آل سعود از سوي دادگاه‌هاي بين المللي هستم.
والسلام علي من اتبع الهدي
عباس واعظ طبسي

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.