با معرفي نفرات برتر؛ اختتاميه مسابقات قرآن كريم ويژه طلاب و روحانيون اهل سنت خراسان در سال ۹۷ برگزار شد.

در سومين روز از برگزاري مسابقات قرآن كريم ويژه طلاب و روحانيون خواهر و برادر اهل سنت خراسان از نفرات برتر تجليل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، اختتاميه مسابقات قرآن كريم ويژه طلاب و روحانيون اهل سنت خراسان در سال ۹۷ روز پنج شنبه ۹۷/۱۰/۱۳ در مشهد مقدس برگزار شد و حايزين رتبه برتر در رشته هاي مختلف شناخته شده و از آنها تجليل به عمل آمد.

بر اساس اين گزارش، نفرات برتر در رشته هاي مختلف بدين شرح است:

برادران:

در رشته قرائت تحقیق روحانیون:

نفر اول: عبدالظاهر عیدی تلخک

نفر دوم: علی شیخ جامی

نفر سوم: اسماعیل صفر پور

در رشته قرائت تحقیق طلاب:

نفر اول: توحید کمال پور

نفر دوم: روح الله ابراهیمی حیا نو

نفر سوم: سلیمان غفاری

در رشته قرائت ترتیل روحانیون:

نفر اول: معین الدین فرقانی

نفر دوم: هاشم وحیدیان

نفر سوم: عبدالوهاب تیمورپور

در رشته قرائت ترتیل طلاب:

نفر اول: عبدالله مصطفایی

نفر دوم: متین اسحاق احمدی

نفر سوم: محمد منصورپور

در رشته سه جزء طلاب:

نفر اول: محمد با شوکت رودی

نفر دوم: روح الامین خلیلی

نفر سوم: بلال آتش سخن

در رشته ۵ جزء طلاب:

نفر اول: عماد جیرانی

نفر دوم: حامد تاجیک

نفر سوم: حمیدرضا منصورزاده

در رشته پنج جز روحانیون:

نفر اول عبدالستار رسولی

نفر دوم: عمر تیمورزاده

در رشته ده جزء طلاب:

نفر اول: مصطفی خونگرم

نفر دوم: محمد کوچکی

نفر سوم: حمیدرضا ماخونیکی

در رشته۱۰ جزء روحانیون:

نفر اول: عبدالقیوم فاروقی

نفر دوم: احمد برزگر قشه

نفر سوم: فضل احمد کریمی

در رشته ۲۰ جزء طلاب:

نفر اول: محمد امین قاسمی

نفر دوم: یونس دلداری

نفر سوم: حبیب رسولی

در رشته ۲۰ جزء روحانیون:

نفر اول: زکریا راداتی

نفر دوم: عبدالقدوس حسنی ماخونیکی

نفر سوم: عبدالعزیز رستمی کوه آبادی

در رشته حفظ کل روحانیون:

نفر اول: علی برزگر قشه

نفر دوم: عبدالقدوس سلیمانپور

در رشته حفظ کل طلاب:

نفر اول: امیر تاجی

در رشته ترجمه و مفاهیم طلاب:

نفر اول بنیامین پورعظیمی

نفر دوم: یاسین یعقوبخانی

نفر سوم: عمار دین

در رشته ترجمه و مفاهیم روحانیون:

نفر اول: هاشم وحيديان

نفر دوم: فضل احمد كريمي

سوم: غوث الدین شهرکی

………………………………………………………………………………………………………..

خواهران:

حفظ کل:

نفر اول: گل اندام موسوی

حفظ ده جز:

نفر اول: زینب برزگر

نفر دوم: عبیده کبودانی

حفظ ۵ جزء:

نفر دوم: زینب صوفی

نفر سوم: فاطمه غفاری

حفظ سه جزء:

نفر اول: آرزو رامی

نفر دوم: حمیرا عرب نژاد

نفر سوم: مرجان علیزاده

حفظ یک جزء:

نفر اول: زهرا فیضی

نفر دوم: حبیبه یارمحمدی

نفر سوم: بتول زیتونی

قرائت تحقیق:

نفر دوم: سهیلا امین

نفر سوم: سودابه سالاری

قرائت و ترتیل:

نفر اول: خدیجه جبارپور

نفر دوم: زینب صالحی

نفر سوم: خدیجه نوری

نفر سوم: ندا یوسفی

مفاهیم:

نفر اول: زهرا احراری

نفر دوم: گل اندام موسوی

نفر سوم: هاجر قاضی‌زاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.