با صدور بيانيه اي: مدير مدرسه علميه احمديه و امام جمعه اهل سنت تربت جام حركت اغتشاش گران در به آتش كشيدن و تخريب اموال عمومي و بيت المال را محكوم كرد.

مولوي شرف الدين جامي الاحمدي، اغتشاش گران را عامل استكبار جهاني و آلت دست صهيونيزم بين الملل دانست و افزود: از مسئولین نظام جمهوری اسلامی می‌خواهیم مسببین این اعمال نابخردانه را به اشد مجازات محکوم نمايند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي شرف الدين جامي الاحمدي در اين بيانيه اظهار داشت:

بار دیگر دست شیطان بزرگ، آمریکاي جنايتكار و هم پیمانان خبیث او از آستین منافقین و دشمنان نظام جمهوری اسلامی بیرون آمد و با تحریک بی خبران و نادانان و با اقدامات ضد انسانی و بشری و تخریب و ارعاب هموطنان عزیز متاسفانه باعث ناراحتی و اذیت و آزار شهروندان خدا جو و شهید پرور شدند.

این عمل زشت و ناپسند به شدت محکوم می گردد و از مسئولین نظام جمهوری اسلامی می‌خواهیم مسببین این اعمال نابخردانه را به اشد مجازات محکوم نمايد تا عبرت ساير متجاوزين به حقوق ملت گردند ضمناً تبعيت خود را از مقام معظم رهبری و حمايت خود را از دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می داریم.

مولوي شرف الدین جامی الاحمدی

مدير مدرسه علميه احمديه و امام جمعه اهل سنت تربت جام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.