با حضور معاون فرهنگي و اجتماعي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان مراسم معارفه امام جمعه جديد روستاي كهنه جلگه خراسان شمالي برگزار گرديد.

معاون فرهنگي و اجتماعی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان در اين مراسم گفت: تريبون هاي نماز جمعه، مهمترين جايگاه در دفاع از حقوق مسلمانان جهان است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در اين مراسم كه با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولين شهرستاني برگزار گرديد، حجت الاسلام والمسلمين مهربان، معاون فرهنگي و اجتماعي اين دفتر اظهار داشت: به نمايندگي از رئيس محترم دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان در اين جلسه حضور پيدا نمودم و سلام گرم ايشان را به همه شما ابلاغ مي نمايم.

ايشان با اشاره به برگزاري مراسم هفته وحدت در سراسر كشور، نام گذاري اين هفته را تدبير مقام معظم رهبري دانسته و اظهار داشت: مقام معظم رهبري با دور انديشي حكيمانه خود زمينه را براي سوء استفاده دشمنان اسلام از بين بردند و اين هفته را به عنوان هفته دوستي، مودت و وحدت ميان همه مذاهب اسلامي معرفي نمودند.

وي با اشاره به سخنان سخيف رئيس جمهور آمريكا در رابطه با تعيين بيت المقدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي افزود: اين اقدام رئيس جمهور آمريكا از ضعف و نا اميدي كشورهاي حامي اسرائيل نشأت گرفته و بيانگر اين مطلب است كه عمر اين رژيم جعلي رو به پايان است.

حجت الاسلام والمسلمين مهربان افزود: تريبون نماز جمعه موهبتي است كه خداوند به مسلمانان عطا فرموده و ائمه جمعه مي بايست فرياد مظلوميت مسلمانان جهان را از اين طريق به گوش جهانيان برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.